Reference

Filip Kuna
Filip KunaStrossle
Read More
Děkuji velmi pěkně Danielovi a celému CoolWriters týmu za trpělivost, kterou mají u všech mých požadavků, není snadné mi vyhovět. Když nevěříte, zeptejte se mé manželky 🙂
Barbora Bošková
Barbora BoškováSpotibo
Read More
Skvělá spolupráce. Od začátku bylo jasné, že CoolWriteři rozumějí, jaký obsah potřebujeme. Dodané texty jsou dle našich představ.
Dominik Orosi
Dominik OrosiItya
Read More
Danny nám dělal texty na web. Spolupráce probíhala v pohodovém duchu. Každou část doručil v přesně stanoveném termínu a perfektní kvalitě. Jsem velký perfekcionista a chtěl jsem mít všechno naprosto top. A přesně toho jsme dosáhli. Jsem spokojen a počítáme s ním i u dalších textů. Určitě doporučuji všem, co potřebují vyplnit web skvělými texty.
Pavol Líška
Pavol LíškaiNetGap
Read More
Na spolupráci s agenturou CoolWriters si ceníme jejich profesionálního přístupu, který se neodráží jen v kvalitních výstupech, ale hlavně v dodržování férové spolupráce a termínů. Dokáží rychle a uspokojivě zakomponovávat různé naše strategické požadavky. Jednoduše jsme na ně nároční. Spolupráce s nimi nám pomohla posunout se o úroveň výš a ušetřit spoustu času, který tak můžeme věnovat strategickému směřování a optimalizaci našich projektů v různých směrech.
Marek Kalina
Marek Kalinafinfin.sk
Read More
Jsem velmi spokojen s kvalitou, obsahem a strukturou dodaných článků od CoolWriters. Náš magazín finfin se zabývá investováním. Pro toto téma je složité najít copywritery, kteří rozumějí investiční tematice a investičnímu žargonu. Články s investiční tématikou dodané od CoolWriters jsou nejen dobře napsané, ale také kvalitně SEO optimalizované pro vyhledávače. Můžu jen doporučit!
TAMI – SOCIAL MEDIA MARKETÉR
TAMI – SOCIAL MEDIA MARKETÉR@instaraňajky
Read More
Spolupráce byla rychlá, svižná a osobní. Už s prvním návrhem přetextování webu jsem souhlasila. Jsem si vědoma toho, že text k osobní značce vyžaduje hluboké ponoření se do stylu a originality osobnosti, ae myslím, že se to podařilo. Profesionální a osobní přístup. 5 hvězdiček!
Vladimír Hrivnák
Vladimír HrivnákImperial Vitamins
Read More
Spolupráce s CoolWriters probíhá přesně podle mých představ. Profesionálně, rychle a za rozumné peníze. Vždy si přesně specifikujeme, jaké texty potřebujeme, a za krátký čas je máme k dispozici. Takže z naší strany je velká spokojenost.
Matej Benko
Matej BenkoCODEUPP
Read More
Na Daniela jsem narazil úplnou náhodou, protože tvořil texty pro mého klienta, kterému jsem vytvářel e-shop. Když jsem viděl texty, které dělá, tak jsem okamžitě věděl, že s ním chci spolupracovat. Momentálně (31. 1. 2020) pro mě natextoval asi 3 - 4 weby a nějaké e-mailové šablony. Jsem velmi spokojen. Věřím v dlouhodobou spolupráci. 100% doporučuji. Přístup, rychlost, kvalita.
Ján Onofrej
Ján Onofrej3ON real
Read More
S CoolWriters se mi spolupracuje perfektně a k jejich práci nemám žádné výhrady. Od začátku naší spolupráce hned pochopili, co chci. Mohu se na ně v oblasti copywritingu kdykoliv spolehnout. Určitě doporučuji.
Martin Milo
Martin MiloAutoride
Read More
Kvalitní a zajímavý obsah je mou doménou. Dano pro mě připravil mnoho článků, které přivedly na web nové čtenáře, oceňuji rychlou a jednoznačnou komunikaci a také 100% dodržování termínů! Jeho služby můžu jedině doporučit.
Miro Jablonický
Miro JablonickýFutbalový sen
Read More
Zatím všechno super. Komunikujeme pravidelně a na stránce jsme změnili spoustu textů. Stejně tak jsme předělali blogy a píšeme spolu nové. Děkujeme.
Michal Rozboril
Michal Rozborilmichalrozboril.sk
Read More
Už delší dobu jsem hledal někoho, kdo by se mi postaral o texty na můj web. Našel jsem Dannyho a, popravdě řečeno, byl jsem jeho prací mile překvapen. Texty jsou na profesionální úrovni. Je vidět, že ho psaní naplňuje a je tomu oddaný. Určitě se dohodneme na dlouhodobé spolupráci. Děkuji.
Dávid Brontvaj
Dávid BrontvajMATATE
Read More
S Danielem jsem přistoupil ke spolupráci při tvorbě unikátního obsahu na web pro jednoho z mých klientů. Bylo zapotřebí vytvořit kreativní a prodejní texty na celý web, a to s ohledem na SEO a analýzu klíčových slov. Daniel se tohoto úkolu zhostil a s přehledem splnil termíny a dodal výsledky, které byly nad moje očekávání. S ochotou pomohl a konzultoval i po dokončení projektu. Spolupráci doporučuji.
Ladislav Mertlík
Ladislav Mertlíkrogelli.sk, rogelli.cz, rogelli.pl
Read More
S Danielem jsme se domluvili na dlouhodobé spolupráci. Zatím mám z toho pozitivní emoce. Uvidíme, co přinese budoucnost.
Michal Čibenka
Michal Čibenkachlebickyzilina.sk
Read More
S Danem spolupracuji už déle. Myslím, že tohle je věc, která mu jde od ruky. Pomáhá mi ušetřit spoustu času, který můžu věnovat své práci, a tak to má být.
Roland Vojkovsky
Roland VojkovskyVojkovsky.sk
Read More
S CoolWriters spolupracujeme na více projektech a s jejich výstupy jsme zatím velmi spokojeni. Na webu píší, že si poradí i s odbornými články a můžu potvrdit, že nekecají. 🙂
Štefan Polgári
Štefan PolgáriEcommerce Bridge
Read More
Víte, já jsem dost spořivý člověk. Ale v rámci této spolupráce mi vyhovuje poměr cena/výkon, neboť dodané věci jsou fakt super. A Google už dnes nebere "vatu" nebo "aby byly" články. Proto chcete-li delegovat, musíte dobře vybrat.
Michal Mihálik
Michal MihálikLevelys
Read More
Lidé z CoolWriters jsou nesmírně kreativní na témata i texty. Jsem velmi rád, že se s nimi naše značka LEVELYS spojila a posunuli jsme tak naše blogové články na vyšší úroveň. Kdo hledá kvalitu, neměl by váhat.
Alžbeta Matulová
Alžbeta MatulováHyperia
Read More
S Danielem spolupracuji již od listopadu 2019 a využili jsme jeho služby na více projektech. Velice si cením kreativity, dodržování termínů, slušné a téměř okamžité komunikace. Ale také perfektní gramatiky, snahy o profesní růst a schopnosti číst instrukce s porozuměním. Hodně času mi dokáže ušetřit, když vím, že rozumí základní terminologii, instrukce z Guideline reálně čte a umí je zapracovat do článku.
Ján Jančok
Ján JančokParkett Mann
Read More
Jak začala naše spolupráce? Na oslovovací e-mail od CoolWriters jsem odepsal: „Vyberte si jakýkoliv text z mé stránky a v rozsahu jedné normostrany mi ho ‚přemalujte‘. Pošlete mi původní text a k němu i jeho novou podobu.” Bylo to drzé až arogantní, ale bral jsem to jako výzvu: „Ber, nebo nech být.” Oni se nezalekli, vybrali si, „přemalovali" a za 2 dny jsem měl v e-mailu návrh nového znění mého vlastního textu. Člověk si nerad přiznává, že něco neudělal perfektně a že jeho vlastní dílo není dokonalé.Tohle bylo ale podstatně lepší. A nebylo jediné. Dnes s radostí konstatuji, že jsem našel partnera, na kterého se mohu při přípravě nových textů 100% spolehnout.
Silvia Kollárová
Silvia KollárováEfektívny marketing
Read More
Naše poděkování patří společnosti CoolWriters. Od začátku je naše spolupráce na vysoké úrovni. Komunikace pohotová, články připravené profesionálně a v neposlední řadě obsah textů vypracovaný s důkladnou přesností. Jak uvádějí: „Dodáváme do textů šťávu a drive“, platí to do posledního písmene.
Miroslava Panošová
Miroslava PanošováAdrop
Read More
Daniela jsme oslovili v podstatě naslepo s nabídkou spolupráce na tvorbě textů pro naši zážitkovou agenturu. Už zkušební text nás přesvědčil o tom, že jsme se trefili do černého. Komunikace byla na jedničku s hvězdičkou. Dodání textů probíhalo vždy v termínech a v množství nad naše očekávání, protože ho prý psaní pro nás bavilo. No co si víc přát? Doporučujeme všemi deseti.
Miroslav Dírer
Miroslav DírerProgres optika
Read More
Za práci s Danem děkuji velké náhodě, která se dá popsat jako jedno velké štěstí. Spolupracovat s tímto pánem je čest, protože jeho práce je nejen včasná, ale i 120%. Moje slova se mohou zdát přehnaná, ale je málo lidí s takovým postojem ke své práci, jaký má právě Dano. Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat a on a jeho firma bude jen růst.
Marcel Dlugoš
Marcel DlugošPDM autosúčiastky
Read More
Spolupráci jsme začali asi před dvěma lety psaním článků na blog. Později jsme přešli na textování kategorií e-shopu. Všechno zatím funguje korektně. Komunikace je téměř okamžitá a připomínky řeší okamžitě. Jsem spokojen.
Lucia Daubnerová
Lucia DaubnerováTiger reality
Read More
Se spoluprací jsem byla velmi spokojená. Krásná spolupráce i s humorem, rychlou reakcí a dodáním včas. Spolupráci bych nazvala bezproblémovou. Nemám co dodat, mohu jen doporučit.
Vladimíra Staňová
Vladimíra StaňováSolmejt
Read More
Se spoluprací jsem byla velmi spokojená. Krásná spolupráce i s humorem, rychlou reakcí a dodáním včas. Spolupráci bych nazvala bezproblémovou. Nemám co dodat, mohu jen doporučit.
Petra Jasovská
Petra Jasovskárealitná maklérka
Read More
S Danielem se mi pracovalo naprosto super. Texty byly napsány na můj blog tak, jak jsem si to představovala. Pokud budu potřebovat napsat další článek na blog, určitě jej oslovím. Děkuji pěkně. Super odvedená práce.
Klaudia Simunova
Klaudia SimunovaKlau Interiér
Read More
Výborná spolupráce. Jsem velmi spokojená. S texty ti to opravdu jde.
Ľuba Sirková
Ľuba Sirkováluxminime.com
Read More
Osobitý přístup a splnění všech mých nápadů a požadavků vždy v bleskovém čase. Těšíme se na naši další spolupráci.
Přejít nahoru